יום ב', כט’ בשבט תשע”ו
דף הבית אודות דבר המנהל תקנון חדר מורים יצירת קשר
זה אתר של אח שלי הרב אריאל שהוא דיין והקים בית דין בשדרות. האתר הוא חלק ממכון משפט לעם שמטרתו לעורר את התודעה ללכת לבתי דין שהולכים לפי חוקי התורה. באתר יש הרבה סירטונים שמתאימים גם לילדים גדולים וגם לצעירים עם דילמות הלכתיות. שווה להיכנס ולראות.
קרא עוד...
השבוע יש כאלה משימות נחמדות, מפסיד מי שלא נכנס לראות!
קרא עוד...
סרט אנימציה חמוד מאוד.
קרא עוד...
כל המשימות, כל המבצעים וגם נפתח בדברי תורה חשובים...
קרא עוד...
במיוחד בשבילכם חיברו שיר יפיפה שדרכו לומדים את על המחיה! שומעים נהנים ולומדים. אתם מוזמנים!
קרא עוד...
אם תפתח תמצא - מה המבצע
קרא עוד...
דמות החודש שבט
קרא עוד...
רבטוב של השבוע עם כל העידכונים וכל המבצעים!
קרא עוד...
כאן תמצאו את כל התשובות את כל ההלכות, את כל המשימות.אתם באים מחר לבית הספר מגיעים את התשובות אתם אומרים ו...שקלי קודש מקבלים ואת כל הכיתה שלכם אתם מזכים!!!בנוסף תמצאו כאן מצגות, שתים מהן אינם מצגות רגילות, הן הופכות למשחקים מאוד כפיים ונחמדים!
קרא עוד...
קרא עוד...
מגלים עולם של חסד במדינה שלנו
שלום ילדים,לחלק מכם אבא או אח או דוד או שכן נמצאים עכשיו במילואים. כולנו רוצים ליטול חלק ולעזור. איך יכול לעזור מי שלא נמצא בצבא? יש הרבה דרכים. יש הרבה אנשים טובים ששולחים אוכל, עוזרים לנשים שנשארו בבית לטפל בילדים, מתפללים, מבקרים חולים ועוד הרבה הרבה דברים טובים.בעזרתכם נפיץ את הטוב וע"י הפצת הטוב נגביר את האור של עם ישראל והקב"ה יעזור לנו .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 56
סלעי מוארקי - מה זה? איפה זה?
מוארקי הוא כפר דייגים קטן בחוף המזרחי של האי הדרומי של ניו זילנד. הכפר זכה לתהילה ברחבי העולם בגלל תופעה גיאולוגית יוצאת דופן - סלעי אבן גדולים בצורה כדורית מושלמת, הפזורים על החוף החולי. הסלעים, כך משערים, נוצרו מסחופת על קרקעית הים הפרהיסטורי, ומהווים פלא גיאולוגי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 90
מה רבו מעשיך ה - בעקבות הבריאה , תופעות טבע, המצאות ועוד...- כתות ה
" וְהַיְלָדִים הָאֵלֶּה אַרְבַּעְתָּם נָתַן לָהֶם הָאֱלֹהִים מַדָּע וְהַשְׂכֵּל בְּכָל סֵפֶר וְחָכְמָה..." - ספר דניאל.בפעילות השנתית שלנו עקבנו אחרי תופעות טבע, ראינו את כוחו וגבורתו מלא עולם, עקבנו אחרי המצאות של אנשים שהקב"ה נתן להם את החכמה והבינה. פתחו את הכתבות השונות. בכתבה הנוכחית מצורפים מספר תוצרים של התלמידים. = חידון טריוויה נחמד. בכתבה השניה יש מצגת בנושא זמן. והשאר- כדאי ושווה להיכנס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 99
קרא עוד...
חיפוש בי"ס, שוק פורים, להטוטנים, יום ספורט, שבוע החמ"ד ועוד הרבה... אז הנה התמונות
קרא עוד...
בתגבור אנו עוסקים במצוות ישוב ארץ ישראל.התלמידים למדו הלכות כלאיים , גם דרך הידיים.תמונות של הילדים, שאת האדמה עובדים,לא רק בטו בשבט שותלים, גם בימים רגילים
קרא עוד...
קרא עוד...
הכתבה שאהבתי ביותר בשבועיים האחרונים היא:
אני פותח את אתר ביה"ס:
קרא עוד...
מהנעשה בבית הספר בזמן החורף
קרא עוד...
קיטנות דיגיטליות של משרד החינוך
משרד החינוך, אגף טכנולוגיות מידע, מפעיל זו השנה השלישית תכנית "קייטנות קיץ דיגיטלי" המופעלות ללא עלות במהלך חופשת הקיץ וכוללות פעילויות לימודיות, חינוכיות וערכיות בשילוב טכנולוגיה לתלמידים בוגרי כיתות ד' ומעלה. שלושה סוגי קייטנות: קייטנות העשרה בחודש יולי, קייטנות מעברים - עולים כיתה בחודש אוגוסט וקייטנות יומיות בחודש יולי. הורים יקרים, מצורף הקישור. פתחו ובדקו האם ומה מתאים לילדיכם
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 62
"לכל זמן ועת לכל חפץ"
מתחדשים ומוסיפים רעיונות , הפעלות - לומדים, משחקים ויוצרים. ביחד עם המשפחה.פתחו את הכתבה. יש בה רעיונות ליצירה. (ללא הוראות) בשבוע האחרון של תמוז נוספו רעיונות ליצירות. שווה לפתוח!!! והכל מחומרים פשוטים שיש לכולנו בבית!!!
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 125
חנוכת הגן המוזיקלי - סרטונים
סרטונים מבוקר מדהים ומרגש. חנוכת הגן המוזיקלי.תודות לאנשים שעומדים מאחורי הקלעים , שתרמו ודחפו לקידום הקמת הגן וחדר המוזיקה -במיוחד לדוד סעדיה שיזם והרים את הפרוייקט , לדוד רובין שעזר להגיע לביצוע הפרוייקט, לשלמה אפללו , לניר שחל שאחראי על חדר המוזיקה ולשאר האנשים שעזרו מאחורי הקלעים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 123
פינת הרב - שאלות, םניני תורה והלכה ועוד..
אהל שילה תשעו
מגלים עולם כדאי להיכנס
מטיילים בארץ ישראל
תלמוד ישראלי
אשליות אופטיות
בית הספר תמונות וסרטונים
מרחבי כיתות
תחומי דעת
תמונות
השבוע בהיסטוריה
פינת חי - חיות וחיוכים
למידה מהבית בשעת חירום
תגבור- לומדים בשמחה
עין טובה- מבט המנהל
ארכיון
אלבום תמונות תשעד
גלישה בטוחה ברשת
אהל שילה תשעה
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS