יום ג', יג’ בתמוז תשע”ה
"לכל זמן ועת לכל חפץ"
מסע לחופש הגדול. רעיונות, הפעלות - לומדים, משחקים ויוצרים. ביחד עם המשפחה.פתחו את הכתבה. יש בה רעיונות ליצירה. (ללא הוראות)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 78
קיטנות דיגיטליות של משרד החינוך
משרד החינוך, אגף טכנולוגיות מידע, מפעיל זו השנה השלישית תכנית "קייטנות קיץ דיגיטלי" המופעלות ללא עלות במהלך חופשת הקיץ וכוללות פעילויות לימודיות, חינוכיות וערכיות בשילוב טכנולוגיה לתלמידים בוגרי כיתות ד' ומעלה. שלושה סוגי קייטנות: קייטנות העשרה בחודש יולי, קייטנות מעברים - עולים כיתה בחודש אוגוסט וקייטנות יומיות בחודש יולי. הורים יקרים, מצורף הקישור. פתחו ובדקו האם ומה מתאים לילדיכם
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
חנוכת הגן המוזיקלי - סרטונים
סרטונים מבוקר מדהים ומרגש. חנוכת הגן המוזיקלי.תודות לאנשים שעומדים מאחורי הקלעים , שתרמו ודחפו לקידום הקמת הגן וחדר המוזיקה -במיוחד לדוד סעדיה שיזם והרים את הפרוייקט , לדוד רובין שעזר להגיע לביצוע הפרוייקט, לשלמה אפללו , לניר שחל שאחראי על חדר המוזיקה ולשאר האנשים שעזרו מאחורי הקלעים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 117
מגלים עולם של חסד במדינה שלנו
שלום ילדים,לחלק מכם אבא או אח או דוד או שכן נמצאים עכשיו במילואים. כולנו רוצים ליטול חלק ולעזור. איך יכול לעזור מי שלא נמצא בצבא? יש הרבה דרכים. יש הרבה אנשים טובים ששולחים אוכל, עוזרים לנשים שנשארו בבית לטפל בילדים, מתפללים, מבקרים חולים ועוד הרבה הרבה דברים טובים.בעזרתכם נפיץ את הטוב וע"י הפצת הטוב נגביר את האור של עם ישראל והקב"ה יעזור לנו .
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 52
סלעי מוארקי - מה זה? איפה זה?
מוארקי הוא כפר דייגים קטן בחוף המזרחי של האי הדרומי של ניו זילנד. הכפר זכה לתהילה ברחבי העולם בגלל תופעה גיאולוגית יוצאת דופן - סלעי אבן גדולים בצורה כדורית מושלמת, הפזורים על החוף החולי. הסלעים, כך משערים, נוצרו מסחופת על קרקעית הים הפרהיסטורי, ומהווים פלא גיאולוגי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 78
מה רבו מעשיך ה - בעקבות הבריאה , תופעות טבע, המצאות ועוד...- כתות ה
" וְהַיְלָדִים הָאֵלֶּה אַרְבַּעְתָּם נָתַן לָהֶם הָאֱלֹהִים מַדָּע וְהַשְׂכֵּל בְּכָל סֵפֶר וְחָכְמָה..." - ספר דניאל.בפעילות השנתית שלנו עקבנו אחרי תופעות טבע, ראינו את כוחו וגבורתו מלא עולם, עקבנו אחרי המצאות של אנשים שהקב"ה נתן להם את החכמה והבינה. פתחו את הכתבות השונות. בכתבה הנוכחית מצורפים מספר תוצרים של התלמידים. = חידון טריוויה נחמד. בכתבה השניה יש מצגת בנושא זמן. והשאר- כדאי ושווה להיכנס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 97
יום שני, יז אדר א - התפרצות הר געש באינדונזיה
אינדונזיה: הר געש התפרץ - אלפים פונו מבתיהםהתפרצות של צבעים: הר געש פולט עשן אדום הר סינבונג הוא אחד מ-129 הרי געש פעילים באינדונזיה. במשך 400 שנים היה ההר שקט ונחשב בלתי פעיל, אך הרצף נקטע באוגוסט 2010. מאז שקט ההר שוב עד להתפרצות נוספת בספטמבר 2013.
קרא עוד...
תגובות: 5   צפיות: 158
"מה רבו מעשיך ה" - מפלי הניאגרה בארה"ב וקנדה קפאו!!! חדשות טריות ליום חמישי, ח שבט תשע"ד -
תלמידים יקרים,השבוע שאלנו את עצמינו אם הnפלים יקפאו השנה- ויש כתבה בהמשך העמוד המראה תמונות של המפלים קפואים לפני הרבה שנים. אבל היום התברר שגם השנה המפלים קפואים!!! כנסו לכתבה וראו תמונות, ואחרי כן כדאי להיכנס ולראות את הכתבה הקודמת עם תמונות משנים קודמות!!!
קרא עוד...
14:03 (09/01/14)
תגובות: 7   צפיות: 139
בתגבור אנו עוסקים במצוות ישוב ארץ ישראל.התלמידים למדו הלכות כלאיים , גם דרך הידיים.תמונות של הילדים, שאת האדמה עובדים,לא רק בטו בשבט שותלים, גם בימים רגילים
קרא עוד...
קרא עוד...
הכתבה שאהבתי ביותר בשבועיים האחרונים היא:
אני פותח את אתר ביה"ס:
למידה מרחוק- פתחו כתבות מגלים עולם, תלמוד ישראלי ועוד....והגיבו
יש כתבות במרחבים כתתיים, בעמוד הראשי, תחומי שעת. יש סרטונים לפורים, יש סרטון הר געש במגלים עולם ועוד הרבה...וכמובן קישורים בצד ימין של העמוד. וסקר.
קרא עוד...
תגובות: 3   צפיות: 49
למידה בשעת חירום- כולנו שותפים. כולנו מגיבים במרחבי הכתות ובעמוד הראשי
שלום תלמידים, היום מתקיים תרגיל ארצי ללמידה מרחוק. כל תלמיד ייכנס לכתבה שמענינת אותו- אפשר בעמוד זה ואפשר במרחב כתתי או תחום דעת, יעשה מטלה ויגיב. בכתבה זו יש סרטון על פורים. שווה לראות
קרא עוד...
תגובות: 7   צפיות: 51
משנכנס אדר מרבים בשמחה....ובשלג
תלמידים יקרים,חודש טוב לכולם.ב"ה מתוכננות פעילויות רבות ע"י כתות ו-ח. והשמחה תהיה גדולה.בינתיים אנחנו גם מתכוננים לשלג. במרחבים הכתתיים יהיו דפי קשר ומשימות . אנחנו מחכים לתגובות, סיפורים וצילומים. פרס כתתי לכתה שהתלמידים יגיבו וישתפו אותנו בתשובות, חידות, ועוד. כדאי להיכנס גם לכתבות מגלים עולם על השלג בעולם.
קרא עוד...
תגובות: 10   צפיות: 132
אֵשׁ וּבָרָד שֶׁלֶג וְקִיטוֹר רוּחַ סְעָרָה עֹשָׂה דְבָרוֹ.... טבת תשע"ה
חדשות בשעה 8:30 בבוקר, יום רביעי, טז טבת: הסערה הגדולה: השלג בצפון מתפשט להרי המרכז, צפת נצורה, היערכות לסגירת כביש 1הסערה כאן במלוא עוצמתה. שלג יורד הבוקר בפסגות הגליל והגולן והחל לרדת גם באזור חברון וגוש עציון. כל הכבישים לצפת נחסמו. כמו כן חסומים כבישים נוספים בצפון. המשטרה נערכת לחסום את כביש 1 משעה 10:00 בבוקר. הכנרת עלתה ב-2 ס"מ ביממה האחרונה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 54
שנה טובה. שנה של אחווה ורעות, לימוד וסיפוק.
תלמידים ומורים יקרים, שנה חדשה וגם אנחנו מתחדשים. ביחד כולנו דואגים אחד לשני, עוזרים אחד לשני וגם משדרגים את האתר- מוסיפים תשבצים, חידות, אתגרים- לומדים ביחד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 32
משנכנס אדר מרבים בשמחה
משנכנס אדר מרבים בשמחה כמיטב המסורת בחודש אדר הפעילו בני כיתות ז מחזור י"ט בניצוחם של המחנכים הרב שמעיה תירם והרב דוד אפטר ביום ספורט עם 16 תחנות שונות ומגוונות. תמונות וסרטונים מהיום המדהים- בכתבה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 55
חידון חנוכה שלב ב תשע"ד
תלמידים יקרים,היום אנחנו נבחנים על שלב ב של החידון. חשוב לעשות מאמצים רבים כדי לזכות בכל הנקודות. קראו היטב את השאלה, חישבו היטב על התשובה. הלוואי שכולכם תזכו!!!! חנוכה שמח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 467
מוסיפים אור
פעילויות רבות היו בביה"ס במהלך השבועות האחרונים. פעילויות של הוספת אור בקהילה- מעורבות חברתית, חלוקת שי לחיילים, חלוקת זרי פרחים, זהירות בדרכים כחלק מלקיחת אחריות ועוד...תמונות למעלה ובהמשך הכתבות.
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 44
שימו לב אל הנשמה
"שימו לב אל הנשמה" יישר כח לתלמידים שייצגו את בית הספר בכנס מנהלים ארצי של החינוך הממלכתי דתי שהתקיים השבוע ביום רביעי (י"ג סיון) בירושלים.התלמידים הופיעו בפני כ-400 מנהלים של בתי הספר היסודיים מצפון הארץ ועד דרומה במעמד סגן שר החינוך ח"כ אבי וורצמן, קישור לדיסק בתוך הכתבה.
קרא עוד...
תגובות: 5   צפיות: 170
פסח שני - היום, י"ד אייר
"ענינו של פסח שני הוא שאין דבר אבוד, תמיד ניתן לתקן. אפילו מי שהיה טמא, מי שהיה בדרך רחוקה, ואפילו אם הדבר נעשה "לכם", כלומר ברצונו – למרות זאת ניתן לתקן". (הרבי מליובאוויטש זצ"ל).
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 7
מברכים את המדינה - כותבים, מציירים, מקשטים ושולחים לנו את הברכות. חג שמח לכולם
חוגגים עצמאות- מברכים, קוראים ומתענינים, יוצרים - כתבו ברכות ושלחו. בנוסף כנסו לתחום דעת מתמטיקה לפעילויות על מגן דוד.בדף זה - קישור לאתר גלים על המקור למגן דוד. חג שמח
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 26
קרא עוד...
טקס הכתרת חתני המשנה
טקס מרשים ביותר של הכתרת פרחי וחתני המשנה נערך בביה"ס לקראת היציאה לחופשת הפסח. החתנים הוכתרו לאחר שבמשך מס' חודשים שיננו משניות ונבחנו על כך אצל האחראים. פתחו את הכתבה וקראו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 50
פעילויות אחרונות בביה"ס מסוכות ועד יג חשון
שלום לכולם,בחודש האחרון נערכו פעילויות רבות בביה"ס.החל מהרקדת ר"ח, פעילויות שקשורות לנושא החודשי, יום מים, יום תנועות התמונות הרצות ברצף בכתבה הראשית ממחישות מעט מהפעילות השוטפת.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
סוף שנה מתקרב. הפעילויות בביה"ס רבות ומגוונות.התמונות למעלה בכתבה הראשית.
קונצרט של תלמידי המוזיקה, הפסקה פעילה, תערוכות במדעים, אנגלית, ימי שיא,תחרויות ספורט, גביע, שיא חדש בספורט, מסיבות סוף שנה וסיום חומשים ועוד הרבה הרבה ארועים. עקבו אחרינו במדור זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 65
אהבת הארץ - חידון בית ספרי
וְשַׁבְתִּי אֶת שְׁבוּת עַמִּי יִשְׂרָאֵל וּבָנוּ עָרִים נְשַׁמּוֹת וְיָשָׁבוּ וְנָטְעוּ כְרָמִים וְשָׁתוּ אֶת יֵינָם, וְעָשׂוּ גַנּוֹת וְאָכְלוּ אֶת פְּרִיהֶם. טו וּנְטַעְתִּים עַל אַדְמָתָם, וְלֹא יִנָּתְשׁוּ עוֹד מֵעַל אַדְמָתָם אֲשֶׁר נָתַתִּי לָהֶם אָמַר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 45
חמ"ד של קיץ - אתר חינוכי של החמ"ד עם פעילויות חינוכיות במהלך הקיץ
הורים יקרים, מצורף קישור לאתר של החמ"ד. כדאי להיכנס ולהתרשם, וכמובן להרשם.האתר של החמ"ד - סרטים, חידות, משחקים, שפע של פעילויות ופרסים למשתתפיםכמו כן, אפשר להרשם ללימוד של שימוש בכלים מתוקשבים בקישור נוסף. קיץ טוב לכולם http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Hemed/PailoyutKit קישור לחמד של קיץ קיץ דיגיטלי - הקישור להרשמה. ההסבר בתוך הכתבה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 459
קרא עוד...
קרא עוד...
אז ישיר משה ובני ישראל...באור מקורי לשירת הים ע"י כתה ב4
עוד מעט מגיע הפסח וכולנו נגיד את שירת הים בזמן אמת.האמת שאת שירת הים כולנו בכל יום אומריםאבל בינינו, יש שם מילים קשות שאני לא בטוח שכל הילדים,ואולי אפילו המבוגרים באמת מבינים מה הם אומרים.אז הנה כיתות ב' את הכפפה מרימים ,עשו לכם מצגת עם תמונות שמבארות ומסבירות את הדברים.קדימה, לצפות אתם מוזמנים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 152
אהל שילה תשעה
מגלים עולם כדאי להיכנס
מטיילים בארץ ישראל
תלמוד ישראלי
אשליות אופטיות
מרחבי כיתות
תחומי דעת
תמונות
השבוע בהיסטוריה
פינת חי - חיות וחיוכים
למידה מהבית בשעת חירום
תגבור- לומדים בשמחה
עין טובה- מבט המנהל
ארכיון
אלבום תמונות תשעד
אומנות
גלישה בטוחה ברשת
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר